Пошук по сайту

Реєстрація/Вхід

Статистика відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні12
mod_vvisit_counterВчора74
mod_vvisit_counterНа цьому тижні242
mod_vvisit_counterМинулого тижня488
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1505
mod_vvisit_counterМинулого місяця2377
mod_vvisit_counterВсього247310

Online: 1
Ваш IP: 34.239.173.144
,


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Профорієнтаційний тиждень «Цікавий світ професій» PDF Друк e-mail
Профорієнтація для випускників
Написав Admin   
Вівторок, 23 березня 2021, 08:39

В Слов'янській ЗОШ №12 відбувся профорієнтаційний тиждень «Цікавий світ професій». Вибір професії — невід'ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів, обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій.

В рамках Тижня профорієнтації було проведено ряд заходів для школярів нашого закладу.

"Професія юриста є однією з найдавніших в історії цивілізації." З цих слів розпочався урок із дітьми 1-В класу (вчитель Соколова Яна Вікторівна), в рамках флешмобу «Професії моєї родини», який провела начальник Слов'янського бюро правової допомоги Олена Солошенко. Діти дізналися про професію юриста, яка відіграє важливу соціальну роль, захищає інтереси людини, її права та свободи, інтереси суспільства та держави від злочинних та інших протиправних посягань. Юристи кожного дня ведуть боротьбу за справедливість, гуманність, законність та правопорядок. У руках фахівця іноді долі людей, підприємств і навіть держав. В ході зустрічі з'ясували де та ким працюють батьки наших учнів, чим професії батьків корисні, дізналися про Права дитини та які професії подобаються нашим першокласникам.

 

Професія юриста 01 Професія юриста 02 Професія юриста 03 Професія юриста 04 Професія юриста 05

 

Професією називають таку справу, якою займаються кожен день і яке корисне для інших людей. Професії потрібно спеціально навчатися. Професія - це вид праці, який вимагає від людини певної підготовки, знань і умінь. У житті кожної людини професійна діяльність займає важливе місце. З перших кроків дитини батьки замислюються про його майбутнє, уважно стежать за інтересами і схильностями своєї дитини, намагаючись визначити його професійну долю. Професійне самовизначення пов'язано з розвитком особистості. Уявлення про професії у дитини обмежені його небагатим життєвим досвідом.

Щоб розширити знання про різноманітність професій запропонували учням та батькам нашого закладу фото-флешмоб «Професії моєї родини».

 

Професії моєї родини 01 Професії моєї родини 02

Професії моєї родини 03 Професії моєї родини 04

Останнє оновлення ( Четвер, 06 січня 2022, 10:05 )
 
 Офіційний сайт Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine