Веселі старти PDF Печать E-mail
Внеклассная работа
Автор: Tetyana
17.04.2019 12:16

В спортивному залі ЗОШ №12 проведено змагання «Веселі старти» , в рамках Всесвітнього Дня здоров я, в яких приймали участь команди: «МИ» 2-А класу (вчитель Бутиліна Олена Олександрівна), «Непереможні» 2-Б класу ( вчитель Беспечна Валентина Володимирівна), «Ну, постривай!» 2 – В класу (вчитель Муращенко Ірина Миколаївна), «Велеколепная шестерка» 3-Б класу ( вчитель Тютютнник Інна Олександрівна).Змагання пройшли з метою виховання любові до фізкультури та спорту, почуття дружби, колективізму. Під керівництвом вчителя фізичної культури Горбаня Сергія Петровича, хлопчики та дівчатка приймали участь у естафетах, в яких показали свої спортивні вміння та навички. Дитячий гамір та непідробні емоції супроводжували весь захід. Команди показали справжню спритність, командну єдність та спортивну підготовку. Переможцями змагань стали команди 3-Б та 2-Б класу, 2 місце зайняла команда 2-В класу, 3 місце – команда 2-А класу. Щоправда, кращих не визначають, адже кожна дитина – вже переможець, котрий заслуговує на нагороду. Родзинкою заходу став виступ дівчат старшої групи шкільного танцювального колективу «Перлина» (керівник Тимчук Марина Олександрівна) з композицією "Shake Up".