Пошук по сайту

Реєстрація/Вхід

Статистика відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні14
mod_vvisit_counterВчора98
mod_vvisit_counterНа цьому тижні271
mod_vvisit_counterМинулого тижня1515
mod_vvisit_counterУ цьому місяці3140
mod_vvisit_counterМинулого місяця2089
mod_vvisit_counterВсього173739

Online: 0
Ваш IP: 3.238.190.82
,


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області
Вітаємо Геєнко Михайла та Яцуру Мар'яну! PDF Печать E-mail
Олімпіади, конкурси
Автор: Admin   
03.10.2020 11:41

Вітаємо учнів нашої Слов'янскої ЗОШ №12 Геєнко Михайла (5-В клас) та Яцуру Мар'яну (5-А клас), вихованці клуба "FOUR STEP", які у складі збірної України з бальних танців на чемпіонаті міра IDSA в Польщі 26.09.2020 р. зайняли 1 та 2 місце в різних вікових категоріях.

Бажаємо творчих успіхів та перемог!!!

 

IDSA 2020 01 IDSA 2020 02 IDSA 2020 03

IDSA 2020 04 IDSA 2020 05 IDSA 2020 06

 

 
Вітаємо переможців предметних олімпіад! PDF Печать E-mail
Олімпіади, конкурси
Автор: Admin   
07.06.2020 11:29

Закінчився 2019 – 2020 навчальний рік. Такий не простий, карантинний та дистанційний. Але учні нашої Слов'янської ЗОШ №12 вже вкотре займають призові місця на міських та обласних олімпіадах з різних предметів. Підтвердження - грамоти відділу освіти Слов'янської міської ради та департаменту освіти та науки Донецької облдержадміністрації. Наші учні, на чолі зі своїми педагогами, гідно, на високому рівні доводять, що у ЗОШ №12 навчаються талановиті діти. В цьому році, на жаль, у нас не відбулось традиційне свято «За честь школи», підведення підсумків навчального року, тому щиро вітаємо наших переможців та їх наставників онлайн!!

Бажаємо і надалі натхнення, успішного навчання, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі!!

 

Переможці міських етапів предметних олімпіад:

  • Антропов Максим, учень 9-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з біології (вчитель Кузьминська Лариса Анатоліївна)
  • Бакуменко Володимир, учень 6-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики (вчитель Резнік Олена Борисівна)
  • Волошко Анастасія, учениця 9-А класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)
  • Ігнатенко Любов, учениця 7-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики (вчитель Зеленова Світлана Олексіївна), 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з фізики (вчитель Боженко Олексій Євгенович)
  • Лазарев Арсеній, учень 10 -В класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з економіки (вчитель Крайня Зоя Миколаївна)
  • Садовник Влас, учень 8 -В класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з трудового навчання (вчитель Черненко Анатолій Андрійович), 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з історії (вчитель Зьома Тетяна Павлівна), 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з російської мови та літератури (вчитель Ніколенко Людмила Миколаївна)
  • Сурма Олександр, учень 10 -Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з екології (вчитель Кузьминська Лариса Анатоліївна)
  • Філоненко Дмитро, учень 11 -А класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з історії (вчитель Зьома Тетяна Павлівна)
  • Чевела Ольга, учениця 7-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)
  • Ширяєва Анна, учениця 10-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з трудового навчання (вчитель Полока Ольга Михайлівна)
  • Нежейко Дар'я, учениця 6-А класу, 1 місце в міському етапі Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Чередник Валентина Миколаївна)
  • Вербовата Ольга, учениця 11-Б класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з трудового навчання (вчитель Полока Ольга Михайлівна), 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з російської мови та літератури (вчитель Бєлікова Галина Петрівна), 3 місце в міському етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (вчитель Сніжковська Олена Євгенівна)
  • Кожухова Софія, учениця 11-Б класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)
  • Мотильов Данило, учень 5-В класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики (вчитель Богонос Світлана Миколаївна)
  • Радзієвська Марія, учениця 9-Б класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з англійської мови (вчитель Черненко-Шнурко Дар'я Анатоліївна)
  • Рожкова Валерія, учениця 11 -А класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з екології (вчитель Кузьминська Лариса Анатоліївна)
  • Терещенко Мирослава, учениця 5-В класу, 2 місце в міському етапі Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Чередник Валентина Миколаївна)
  • Галкіна Анастасія, учениця 7-А класу, 3 місце в міському етапі Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Бібікова Анжела Валеріївна)
  • Ландік Аліна, учениця 10 -Б класу, 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики (вчитель Соловйова Юлія Федорівна)
  • Сіробаба Марія, учениця 9 -В класу, 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з російської мови та літератури (Тисленко Валентина Сергіївна)
  • Соколова Олеся, учениця 8-Б класу, 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)

Диплом 1 АнтроповДиплом 1 БакуменкоДиплом 1 ВолошкоДиплом 1 Ігнатенко матДиплом 1 Ігнатенко фізДиплом 1 ЛазаревДиплом 1 НежейкоДиплом 1 Садовник2Диплом 1 СурмаДиплом 1 ФілоненкоДиплом 1 ЧевелаДиплом 1 Ширяєва

Диплом 2 Вербовата2Диплом 2 КожуховаДиплом 2 МотильовДиплом 2 РадзієвськаДиплом 2 РожковаДиплом 2 Терещенко

Диплом 3 Вербовата росДиплом 3 Вербовата укрДиплом 3 ГалкінаДиплом 3 ЛандікДиплом 3 Садовник істДиплом 3 Садовник росДиплом 3 СіробабаДиплом 3 Соколова геогр 2

Переможці обласних предметних олімпіад:

  • Лазарев Арсеній, учня 10 -В класу, 2 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з економіки (вчитель Крайня Зоя Миколаївна)
  • Соколова Олеся, ученицю 8-Б класу, 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)
  • Волошко Анастасія, учениця 9-А класу, 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)

Диплом 2 Лазарев Диплом 3 Волошко Диплом 3 Соколова геогр 3

Переможці конкурсів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва:

  • Сьомкіна Тамара Валеріївна, вчителя образотворчого мистецтва та керівника шкільного гуртка «Дивосвіт» за підготовку призерів з образотворчого мистецтва обласного конкурсу - виставки «Знай та люби свій край» (грамота Донецького обласного обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва)
  • Хоменко Анастасія, ученицю 7-Б класу, 3 місце обласного конкурсу – виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай та люби свій край» (грамота Донецького обласного обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва)
  • Андреєнко Єлизавета, ученицю 10-В класу, 1 місце в екологічній акції «Новорічній букет замість ялинки», в номінації «За креативність» (грамота національного природного парку «Святі гори») (керівник вчитель трудового навчання Полока Ольга Михайлівна)
  • Андреєнко Єлизавета, ученицю 10-В класу, дипломант міського етапу конкурсу – виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай та люби свій край» (грамота КЗ «ЦДЮТ») (керівник вчитель трудового навчання Полока Ольга Михайлівна)

Грамота Сьомкіна Диплом 3 Хоменко Грамота АндреєнкоДиплом Андреєнко


Обновлено ( 07.06.2020 11:31 )
 
Досягнення наших учнів! PDF Печать E-mail
Олімпіади, конкурси
Автор: Admin   
15.05.2020 13:30

Карантин триває, але наші педагоги та учні продовжують приймати участь в онлайн – конкурсах. Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Слідами Чорнобиля», від проєкту «На Урок». Деякі старшокласники зареєструвалися у двох напрямках – фізика і біологія та отримали 2 диплома!! Бажаємо нових досягнень!!!

Вітаємо переможців та учасників!!!

  • Ландік Аліна, учениця 10-Б класу – диплом I ступеня;
  • Ярош Ксенія, учениця 10-Б класу – диплом I ступеня;
  • Корчма Поліна, учениця 9-Б класу – диплом I ступеня;
  • Мартиненко Анастасія, учениця 9-В класу – диплом I ступеня;
  • Садовник Влас, учень 8-В класу – диплом I ступеня;
  • Жмарьов Денис, учень 10-Б класу – диплом II ступеня;
  • Звягінцева Аліна, учениця 10-Б класу – диплом II ступеня;
  • Огаркова Валерія, учениця 10-Б класу – диплом II ступеня;
  • Мусхаріна Валерія, учениця 9-В класу – диплом II ступеня;
  • Сіробаба Марія, учениця 9-В класу – диплом II ступеня;
  • Касілова Юлія, учениця 10-Б класу – диплом II ступеня;
  • Антропов Максим, учень 9-Б класу – диплом II ступеня;
  • Книш Євген, учень 10-В класу - диплом II ступеня;
  • Вербовата Ольга, учениця 11-Б класу - диплом II ступеня;
  • Бєляніна Валерія, учениця 10-Б класу – диплом III ступеня;
  • Сурма Олександр, учень 10-Б класу – диплом III ступеня;
  • Корчма Поліна, учениця 9-Б класу – диплом III ступеня;
  • Мартиненко Анастасія, учениця 9-В класу – диплом III ступеня;
  • Ігонтова Віолетта, учениця 11-Б класу – диплом III ступеня;
  • Руських Дмитро, учень 10-Б класу - диплом III ступеня;
  • Ширяєва Анна, учениця 10-Б класу - диплом III ступеня;
  • Філоненко Дмитро, учень 11- А класу - диплом III ступеня;
  • Рожкова Валерія, учениця 11-А класу - диплом III ступеня;
  • Гончар Анастасія, учениця 11-А класу - диплом III ступеня;
  • Ляшов Данило, учень 11- Б класу - диплом III ступеня;
  • Матяшов Андрій, учень 10-А класу - диплом III ступеня;

Диплом 1 Ландік Диплом 1 Ярош Диплом 1 Корчма Диплом 1 Мартиненко Диплом 1 Садовник

Диплом 2 Касілова Диплом 2 Мусхаріна Диплом 2 Огаркова Диплом 2 Жмарьов Диплом 2 Звягінцева Диплом 2 Сіробаба Диплом 2 Антропов Диплом 2 Вербовата Диплом 2 Книш

Диплом 3 Ігонтова Диплом 3 Корчма Диплом 3 Мартиненко Диплом 3 Бєляніна Диплом 3 Сурма Диплом 3 Гончар Диплом 3 Ляшов Диплом 3 Матяшов Диплом 3 Рожкова Диплом 3 Руських Диплом 3 Філоненко Диплом 3 Ширяєва

 

Дипломи за участь отримали Попова Софія, учениця 9-В класу, Зінченко Олександра, учениця 11-Б класу, Драган Анастасія, учениця 11-Б класу.

 

Подяка за підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу «Слідами Чорнобиля», від проєкту «На «Урок»: Кузьминській Ларисі Анатоліївні, вчителю біології, Петренко Галині Юріївні, вчителю фізики.

Подяка Кузьминская

Обновлено ( 17.05.2020 17:24 )
 
Наші перемоги PDF Печать E-mail
Олімпіади, конкурси
Автор: Tetyana   
04.02.2020 16:59
Вітаємо!
Євменкіну Софію, ученицю 11-Б класу ЗОШ№12
переможницю І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Відділення: економіка
Секція: фінанси, грошовий обіг і кредит.
Науковий керівник: Крайня Зоя Миколаївна
Бажаємо наукових досягнень!
 
 
Спортивні успіхи наших учнів PDF Печать E-mail
Олімпіади, конкурси
Автор: Tetyana   
04.02.2020 16:56
Вітаємо!
Команду ЗОШ№12
у складі: Ландік Аліна, 10-Б клас;
Доканєв Андрій, 8-Б клас;
Доканєв Олександр, 8-Б клас;
Степанов Вадим, 5-Б клас;
Степанов Ярослав, 5-Б клас
за зайняте 1 місце у особисто – командній першості міста Слов янська
з шахів «Біла тура -2020»
Бажаємо подальших спортивних успіхів!
sahi1 sahi2
 
 
Творчі досягнення учнів PDF Печать E-mail
Олімпіади, конкурси
Автор: Tetyana   
04.02.2020 16:37
Вітаємо!
Телятникова Гліба, учня 10-Б класу ЗОШ№12
переможця міського конкурсу – виставки юних фотоаматорів «Моя барвиста Україна»,
за перемогу в номінації «Кращій відео – звіт» міського конкурсу відео – флешмобів «Соборна, вільна, кольорова» до Дня Соборності України
Бажаємо подальших творчих успіхів!
GLED GLED.3 GLED.4
 
Досягнення наших учнів. PDF Печать E-mail
Олімпіади, конкурси
Автор: Tetyana   
04.02.2020 16:27
Вітаємо!
учнів ЗОШ№12
за перемогу в III в щорічному Всеукраїнському національно –патріотичному
онлайн – конурсі « Я – козацького роду!».
Чистоклєт Ілля, 2-Б клас – 3 місце;
Черненко Матвій, 2-Б клас – 3 місце;
Кулакова Анастасія, 8-А клас – 2 місце;
Гулько Всеволод, 8-А клас – 2 місце;
Соболь Софія, 9-А клас – 3 місце;
Слота Ангеліна, 9-А клас – 2 місце.
Подяка Жидковій Ользі Борисівні,
вчителю інформатики, відповідальній за проведення конкурсу.
Patrioti
 
Наші перемоги PDF Печать E-mail
Олімпіади, конкурси
Автор: Tetyana   
22.11.2019 16:51
Традиційно освітній проект «На Урок» проводить Всеукраїнські предметні інтернет олімпіади
В цьому навчальному році учні нашої ЗОШ№12 приймали участь у інтернет олімпіаді з математики – 4 учасника ( вчитель математики Резнік О.Б.), з фізики – 23 учасника ( вчитель фізики Петренко Галина Юріївна)
Вітаємо переможців інтернет олімпіади з фізики:
Огаркову Валерію, 10-Б клас - диплом II ступеня;
Сіробабу Марію, 9-В клас - диплом II ступеня;
Сидоренко Ігоря, 9-Б клас – диплом II ступеня;
Ткаченко Аліну, 10-В клас- диплом III ступеня;
Сурму Олександра, 10-Б клас – диплом III ступеня;
Березіна Влада, 11-Б клас – диплом III ступеня.
Бажаємо подальших успіхів!
fizika1 fizika f
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 11
 Офіційний сайт Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine