Поиск по сайту

Регистрация / Вход

Статистика посещений


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня105
mod_vvisit_counterВчера83
mod_vvisit_counterНа этой неделе105
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе435
mod_vvisit_counterВ этом месяце1534
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце2220
mod_vvisit_counterВсего122016

Online: 3
Ваш IP: 3.91.79.74
,


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області
Творчі досягнення учнів PDF Печать E-mail
Олимпиады, конкурсы
Автор: Tetyana   
25.01.2019 11:20

24.01.2019 року  в КЗ «ЦДЮТ» відбудилась урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів міських та обласних етапів конкурсів-виставок з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Ми усе можемо», «Розстріляна молодість», «Осінні барви рідного краю», «Різдвяні візерунки».

               ВІТАЄМО УЧНІВ ШКОЛИ!

          Андреєнко Єлизавету, 9-Б клас, - 2 місце в міському конкурсі «Осінні барви рідного краю», «Різдвяні візерунки», номінація «Декоративно – ужиткове мистецтво, ( керівник Полока О.М., вчитель трудового навчання)

                 Ткаченко Аліну, 9-Б клас, 2 місце в міському конкурсі «Різдвяні візерунки», номінація « Декоративно – ужиткове мистецтво», ( керівник Полока О.М., вчитель трудового навчання

                 Тришину Софію, 5-Б клас, 2 місце в міському конкурсі «Осінні барви рідного краю», номінація «Образотворче мистецтво».

                Мартиненко Вікторію, 4-В клас, 2 місце в міському конкурсі «Осінні барви рідного краю», номінація «Образотворче мистецтво».

Бажаємо творчіх успіхів!

Обновлено ( 25.01.2019 11:20 )
 
Наші перемоги PDF Печать E-mail
Олимпиады, конкурсы
Автор: Tetyana   
17.01.2019 15:52

16.01.2019р. в КЗ «ЦДЮТ» відбулася Церемонія нагородження переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Вітаємо !

Петренко Юлію, 11-Б клас ( керівник Кузьминська Л.А., вчитель біології), яка зайняла 1 місце у відділенні «Екологія та аграрні науки», секція «Екологія», з роботою «Шумозахисні властивості насаджень у місті Словянську».

Бажаємо успіху та перемоги в обласному етапі!

 

            petrenko2 petrenko4 petrenko5  petrenko3

 

Обновлено ( 18.01.2019 13:52 )
 
Досягнення наших учнів. PDF Печать E-mail
Олимпиады, конкурсы
Автор: Tetyana   
15.01.2019 09:40

Вітаємо!

Переможців у національно – патріотичному онлайн – конкурсі

"Я - козацького роду!"

(організатор конкурсу «Шкільний портал»)

Бандурку Олексія, 2-В клас – 1 місце,

Овчаренко Юлію , 3-А клас – 2 місце,

     Трускало Володимира, 3-А клас – 2 місце,

Шагаліна Вадима, 3-Б клас – 2 місце

Сезоненко Поліну, 3-В клас - 2 місце,

Коваль Георгія, 2-А клас- 3 місце,

Калашнікову Дарю, 2-Б клас – 3 місце,

Бєляніну Валерію, 9-М клас – 3 місце,

Жмарьова Дениса, 9-М клас – 3 місце,

Ландік Аліну, 9-М клас – 3 місце.

Учасники конкурсу справді відчули, що є нащадками славних козаків, тих, чиє життя оповите легендами та оспіване в народних героїчних піснях. Віримо, що слава козацька не забудеться з роками та в те, що наші діти, будуть гідними продовжувачами  справи, звитяги та звичаїв українського козацтва.

 
Наші перемоги PDF Печать E-mail
Олимпиады, конкурсы
Автор: Tetyana   
22.11.2018 16:11

  ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ 12 -ГО

ТВОРЧОГО КОНКУРСУ

"СІВЕРСЬКИЙ ДОНЕЦЬ - ОЧИМА МОЛОДІ"

 

ГНИЛИЦЬКУ АНАСТАСІЮ - 3-А КЛАС

( НОМІНАЦІЯ "МАЛЮНОК")

БОНДАРЕНКО АНАСТАСІЮ - 3-А КЛАС

( НОМІНАЦІЯ "ФОТОРГАФІЇ")

КЕРІВНИК ТЕЛЯТНИКОВА Л.Г.

peremo

 

 
Спортивні успіхи PDF Печать E-mail
Олимпиады, конкурсы
Автор: Tetyana   
12.11.2018 15:27

 Вітаємо зі спортивними досягненнями !

                                                Мамонов Єлісей, 4-Б клас.

elice3 місце у Відкритому Чемпіонаті з Донецької області з хортингу, серед підлітків, вересень 2018р.

3 місце у Відкритому кубку Донецької області з кікбоксінгу, 2018р.

2 місце у Відкритому обласному турнірі з самбо, присвяченому Дню захисника України, жовтень 2018р.

3 місце у Відкритому чемпіонаті м. Слов’янська з бойового самбо серед дітей, юнаків та юніорів, жовтень 2018р.

2 місце у Відкритому Кубку Донецької області по Джиу – джитсу, вікова категорія 8-11 років.

Бажаємо подальших успіхів у спорті!

Обновлено ( 13.11.2018 10:35 )
 
Досягнення наших учнів. PDF Печать E-mail
Олимпиады, конкурсы
Автор: Tetyana   
01.11.2018 15:39

ВІТАЄМО!

Переможців в міській виставці – конкурсі

юних майстрів народних ремесел

«Природа і творчість»:

Ковальову Єлизавету, ученицю 6-Б класу, 1 місце

( номінація «Квіткова фантазія»)

Бандурку Олексія, учня 2-В класу,  2 місце,

( номінація «Натхнення»,

Остапенко Анастасію, ученицю 6-В класу, 3 місце,

( номінація «Морські фантазії»).

pris2

 
Досягнення наших учнів. PDF Печать E-mail
Олимпиады, конкурсы
Автор: Tetyana   
01.11.2018 15:17

ВІТАЄМО!

Зінченко Олександру, ученицю 10-Б класу,

Журавльова Дмитра, учня 9-А класу,

переможців та призерів

чемпіонату Донецької області з плавання,

який відбувся 23-24 жовтня 2018р.

                                        pric

 

Обновлено ( 01.11.2018 15:19 )
 
Спортивні успіхи PDF Печать E-mail
Олимпиады, конкурсы
Автор: Tetyana   
12.10.2018 14:36

                                                 ВІТАЄМО!

                                 ЗБІРНУ КОМАНДУ 6 -Х КЛАСІВ,

                                 ТРЕНЕР ЯВОРСЬКИЙ ОЛЕГ ІВАНОВИЧ,

                                   ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

                           ЗА ЗАЙНЯТЕ 1 МІСЦЕ В ЧИМПІОНАТІ МІСТА

                                                    З ФУТБОЛУ

                                 СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД 6-Х КЛАСІВ

                                   ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

                                  Рибальченко Єгор - 6-Б клас

                                  Шарабан Артур - 6-Б клас

                                  Остришко Тимур - 6- Б клас

                                  Христенко Микита - 6-Б клас

                                  Молібога Антон - 6-В клас

                                  Шнурко Денис - 6-В клас

                                  Єк Філіпп - 6 -В клас

ВІТАЄМО!

           ЗБІРНУ КОМАНДУ 7-Х КЛАСІВ, 

          ТРЕНЕР ЯВОРСЬКИЙ ОЛЕГ ІВАНОВИЧ,

ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ,

ЗА ЗАЙНЯТЕ 1 МІСЦЕ В ЧЕМПІОНАТІ МІСТА

              З ФУТБОЛУ

СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД 7-Х КЛАСІВ

ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

Чернищук Микита - 7-Б клас

Чичиль Михайло - 7-Б клас

Зоря Олександр - 7-Б клас

Шутихів Іван - 7-Б клас

Чуприна Архіп - 7-В клас

Гулько Всеволод - 7-А клас

Куценко Максим - 7-А клас

 

ВІТАЄМО!

ЗБІРНУ КОМАНДУ 8-Х КЛАСІВ.

ТРЕНЕР КУЗНЄЦОВА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА,

ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ,

ЗА ЗАЙНЯТЕ 3 МІСЦЕ В ЧЕМПІОНАТІ МІСТА

З ФУТБОЛУ,

СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД 8 -Х КЛАСІВ

ЗАГАЛЬООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

 

Обновлено ( 12.11.2018 15:29 )
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 7
 Официальный сайт Славянской общеобразовательной школы І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine