Пошук по сайту

Реєстрація/Вхід

Статистика відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні65
mod_vvisit_counterВчора106
mod_vvisit_counterНа цьому тижні65
mod_vvisit_counterМинулого тижня598
mod_vvisit_counterУ цьому місяці488
mod_vvisit_counterМинулого місяця7950
mod_vvisit_counterВсього244158

Online: 0
Ваш IP: 34.225.194.102
,


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Достижения учителей школы PDF Друк e-mail
Написав Admin   
Вівторок, 14 лютого 2012, 11:09


ВСЕУКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЯ АСОЦІАЦІЯ

ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ

Всеукраїнське громадське обєднання

Україна, 02002,  м. Київвул.Флоренції, 5,оф.138, т.8 (044) 517-43-62; 067.26-96-503

www.gumanpedagog.org.ua  mlada@ukr.netkruksl@mail.ru

 

 № 85 від 12листопада  2011р

 

Директору ЗОШ №12 м. Слов’янська

Донецької області

Г.І.Гагацевій

 

Шановна Гертруда Іванівна!

Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки висловлює  Вам щиру подяку за підтримку зусиль найбільш талановитих і небайдужих до долі дитини  вчителів, розуміння необхідності впровадження  гуманно-особистісного підходу  до дітей у виховному процесі.

Одним з  таких небайдужих до долі дитини вчителів є Павленко Валентина Яківна, вчитель вищої категорії, вчитель  початкових класів ЗОШ № 12 м. Слов’янська Донецької області, учасниця міської творчої групи з гуманної педагогіки, яка представила на  Шостих Всеукраїнських  Читаннях  з Гуманної Педагогіки «Учителю, надихни мене на творчість!»  майстер-клас  «Слово – місток у світ» - Педагогічна спадщина В. О. Сухомлинського – натхнення до творчості».

Майстер-клас був виконаний на високому професійному і творчому рівні. Павленко В.Я.  показала на практиці, як використання педагогічних ідей В.О.Сухомлинського на уроках та у позакласній діяльності  сприяють  розвитку пізнавальної  діяльності дітей, їх  образного і творчого мислення.

Шості Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Учителю, надихни мене на творчість!» були організовані Головним управлінням освіти та науки Київської  міської держадміністрації,  Національним педагогічним  університетом ім. М. П. Драгоманова,  Всеукраїнською культурно-освітньою асоціацією Гуманної Педагогіки,  Хмельницьким національним педагогічним університетом, Подільським молодіжним  культурним об’єднанням  «У майбутнє через культуру».

Проходили Читання 12-13 листопада 2011року у Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова під патронатом Національної комісії України у  справах  ЮНЕСКО.

Ці Читання зібрали більше 650 директорів, завучів,  вчителів, методистів, спеціалістів органів освіти, батьків, студентів з усіх  областей   України. Ті з них, хто був на майстер-класі Павленко В.Я., гідно оцінили її професіоналізм та творче натхнення вчителя-гуманіста.

 

Останнє оновлення ( Середа, 15 лютого 2012, 22:32 )
 
 Офіційний сайт Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine