Поиск по сайту

Регистрация / Вход

Статистика посещений


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня23
mod_vvisit_counterВчера84
mod_vvisit_counterНа этой неделе367
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе587
mod_vvisit_counterВ этом месяце1100
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце1752
mod_vvisit_counterВсего115699

Online: 2
Ваш IP: 54.227.186.112
,


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Олімпіади, конкурси
Наші перемоги PDF Печать E-mail
Автор: Tetyana   
22.11.2018 16:11

  ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОЖЦІВ 12 -ГО

ТВОРЧОГО КОНКУРСУ

"СІВЕРСЬКИЙ ДОНЕЦЬ - ОЧИМА МОЛОДІ"

 

ГНИЛИЦЬКУ АНАСТАСІЮ - 3-А КЛАС

( НОМІНАЦІЯ "МАЛЮНОК")

БОНДАРЕНКО АНАСТАСІЮ - 3-А КЛАС

( НОМІНАЦІЯ "ФОТОРГАФІЇ")

КЕРІВНИК ТЕЛЯТНИКОВА Л.Г.

peremo

 

 
Спортивні успіхи PDF Печать E-mail
Автор: Tetyana   
12.11.2018 15:27

 Вітаємо зі спортивними досягненнями !

                                                Мамонов Єлісей, 4-Б клас.

elice3 місце у Відкритому Чемпіонаті з Донецької області з хортингу, серед підлітків, вересень 2018р.

3 місце у Відкритому кубку Донецької області з кікбоксінгу, 2018р.

2 місце у Відкритому обласному турнірі з самбо, присвяченому Дню захисника України, жовтень 2018р.

3 місце у Відкритому чемпіонаті м. Слов’янська з бойового самбо серед дітей, юнаків та юніорів, жовтень 2018р.

2 місце у Відкритому Кубку Донецької області по Джиу – джитсу, вікова категорія 8-11 років.

Бажаємо подальших успіхів у спорті!

Обновлено ( 13.11.2018 10:35 )
 
Досягнення наших учнів. PDF Печать E-mail
Автор: Tetyana   
01.11.2018 15:39

ВІТАЄМО!

Переможців в міській виставці – конкурсі

юних майстрів народних ремесел

«Природа і творчість»:

Ковальову Єлизавету, ученицю 6-Б класу, 1 місце

( номінація «Квіткова фантазія»)

Бандурку Олексія, учня 2-В класу,  2 місце,

( номінація «Натхнення»,

Остапенко Анастасію, ученицю 6-В класу, 3 місце,

( номінація «Морські фантазії»).

pris2

 
Досягнення наших учнів. PDF Печать E-mail
Автор: Tetyana   
01.11.2018 15:17

ВІТАЄМО!

Зінченко Олександру, ученицю 10-Б класу,

Журавльова Дмитра, учня 9-А класу,

переможців та призерів

чемпіонату Донецької області з плавання,

який відбувся 23-24 жовтня 2018р.

                                        pric

 

Обновлено ( 01.11.2018 15:19 )
 
Спортивні успіхи PDF Печать E-mail
Автор: Tetyana   
12.10.2018 14:36

                                                 ВІТАЄМО!

                                 ЗБІРНУ КОМАНДУ 6 -Х КЛАСІВ,

                                 ТРЕНЕР ЯВОРСЬКИЙ ОЛЕГ ІВАНОВИЧ,

                                   ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

                           ЗА ЗАЙНЯТЕ 1 МІСЦЕ В ЧИМПІОНАТІ МІСТА

                                                    З ФУТБОЛУ

                                 СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД 6-Х КЛАСІВ

                                   ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

                                  Рибальченко Єгор - 6-Б клас

                                  Шарабан Артур - 6-Б клас

                                  Остришко Тимур - 6- Б клас

                                  Христенко Микита - 6-Б клас

                                  Молібога Антон - 6-В клас

                                  Шнурко Денис - 6-В клас

                                  Єк Філіпп - 6 -В клас

ВІТАЄМО!

           ЗБІРНУ КОМАНДУ 7-Х КЛАСІВ, 

          ТРЕНЕР ЯВОРСЬКИЙ ОЛЕГ ІВАНОВИЧ,

ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ,

ЗА ЗАЙНЯТЕ 1 МІСЦЕ В ЧЕМПІОНАТІ МІСТА

              З ФУТБОЛУ

СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД 7-Х КЛАСІВ

ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

Чернищук Микита - 7-Б клас

Чичиль Михайло - 7-Б клас

Зоря Олександр - 7-Б клас

Шутихів Іван - 7-Б клас

Чуприна Архіп - 7-В клас

Гулько Всеволод - 7-А клас

Куценко Максим - 7-А клас

 

ВІТАЄМО!

ЗБІРНУ КОМАНДУ 8-Х КЛАСІВ.

ТРЕНЕР КУЗНЄЦОВА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА,

ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ,

ЗА ЗАЙНЯТЕ 3 МІСЦЕ В ЧЕМПІОНАТІ МІСТА

З ФУТБОЛУ,

СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД 8 -Х КЛАСІВ

ЗАГАЛЬООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

 

Обновлено ( 12.11.2018 15:29 )
 
Наші перемоги PDF Печать E-mail
Автор: Tetyana   
12.10.2018 14:08

                        ВІТАЄМО!

         ЕК ФІЛІППА, УЧНЯ 6-В КЛАСУ

         ЗА ЗАЙНЯТЕ 1 МІСЦЕ

             В МІСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ ВОКАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

"НА КРИЛАХ ГАРМОНІЇ"

ек філіп1  ек філіп2

        

 
Наші перемоги PDF Печать E-mail
Автор: Tetyana   
22.09.2018 19:57

ВІТАЄМО ЛАНДІК АЛІНУ, УЧЕНИЦЮ 9-М КЛАСУ,

ЗА ЗАЙНЯТЕ 2 МІСЦЕ В ЧЕМПІОНАТІ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  З ШАХІВ

СЕРЕД ДІВЧАТ ДО 16 РОКІВ!

БАЖАЄМО НОВИХ ПЕРМОГ!   

                                             ландик

   

Обновлено ( 23.09.2018 19:08 )
 
Досягнення наших учнів. PDF Печать E-mail
Автор: Tetyana   
30.05.2018 08:50

Вітаємо!

Руських Дмитро, учень 8-М класу

Слов'янської  загальноосвітної школи I-III ступенів №12.

1 місце у чемпіоніті України з самбо серед юнаків та дівчат молодшого віку.

28 травня 2018р. у с. Кароліно - Бугач Одеської олбласті.

Бажаємо подальших спортивних досягнень!!

 

 

                                                                       Руських Дмитро 1 місце 

Обновлено ( 30.05.2018 16:45 )
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 5
 Официальный сайт Славянской общеобразовательной школы І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine