Пошук по сайту

Реєстрація/Вхід

Статистика відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні35
mod_vvisit_counterВчора42
mod_vvisit_counterНа цьому тижні119
mod_vvisit_counterМинулого тижня264
mod_vvisit_counterУ цьому місяці301
mod_vvisit_counterМинулого місяця2717
mod_vvisit_counterВсього163449

Online: 0
Ваш IP: 18.232.186.117
,


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Олімпіади, конкурси
Вітаємо переможців предметних олімпіад! PDF Печать E-mail
Автор: Admin   
07.06.2020 11:29

Закінчився 2019 – 2020 навчальний рік. Такий не простий, карантинний та дистанційний. Але учні нашої Слов'янської ЗОШ №12 вже вкотре займають призові місця на міських та обласних олімпіадах з різних предметів. Підтвердження - грамоти відділу освіти Слов'янської міської ради та департаменту освіти та науки Донецької облдержадміністрації. Наші учні, на чолі зі своїми педагогами, гідно, на високому рівні доводять, що у ЗОШ №12 навчаються талановиті діти. В цьому році, на жаль, у нас не відбулось традиційне свято «За честь школи», підведення підсумків навчального року, тому щиро вітаємо наших переможців та їх наставників онлайн!!

Бажаємо і надалі натхнення, успішного навчання, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі!!

 

Переможці міських етапів предметних олімпіад:

  • Антропов Максим, учень 9-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з біології (вчитель Кузьминська Лариса Анатоліївна)
  • Бакуменко Володимир, учень 6-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики (вчитель Резнік Олена Борисівна)
  • Волошко Анастасія, учениця 9-А класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)
  • Ігнатенко Любов, учениця 7-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики (вчитель Зеленова Світлана Олексіївна), 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з фізики (вчитель Боженко Олексій Євгенович)
  • Лазарев Арсеній, учень 10 -В класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з економіки (вчитель Крайня Зоя Миколаївна)
  • Садовник Влас, учень 8 -В класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з трудового навчання (вчитель Черненко Анатолій Андрійович), 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з історії (вчитель Зьома Тетяна Павлівна), 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з російської мови та літератури (вчитель Ніколенко Людмила Миколаївна)
  • Сурма Олександр, учень 10 -Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з екології (вчитель Кузьминська Лариса Анатоліївна)
  • Філоненко Дмитро, учень 11 -А класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з історії (вчитель Зьома Тетяна Павлівна)
  • Чевела Ольга, учениця 7-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)
  • Ширяєва Анна, учениця 10-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з трудового навчання (вчитель Полока Ольга Михайлівна)
  • Нежейко Дар'я, учениця 6-А класу, 1 місце в міському етапі Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Чередник Валентина Миколаївна)
  • Вербовата Ольга, учениця 11-Б класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з трудового навчання (вчитель Полока Ольга Михайлівна), 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з російської мови та літератури (вчитель Бєлікова Галина Петрівна), 3 місце в міському етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (вчитель Сніжковська Олена Євгенівна)
  • Кожухова Софія, учениця 11-Б класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)
  • Мотильов Данило, учень 5-В класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики (вчитель Богонос Світлана Миколаївна)
  • Радзієвська Марія, учениця 9-Б класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з англійської мови (вчитель Черненко-Шнурко Дар'я Анатоліївна)
  • Рожкова Валерія, учениця 11 -А класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з екології (вчитель Кузьминська Лариса Анатоліївна)
  • Терещенко Мирослава, учениця 5-В класу, 2 місце в міському етапі Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Чередник Валентина Миколаївна)
  • Галкіна Анастасія, учениця 7-А класу, 3 місце в міському етапі Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Бібікова Анжела Валеріївна)
  • Ландік Аліна, учениця 10 -Б класу, 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики (вчитель Соловйова Юлія Федорівна)
  • Сіробаба Марія, учениця 9 -В класу, 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з російської мови та літератури (Тисленко Валентина Сергіївна)
  • Соколова Олеся, учениця 8-Б класу, 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)

Диплом 1 АнтроповДиплом 1 БакуменкоДиплом 1 ВолошкоДиплом 1 Ігнатенко матДиплом 1 Ігнатенко фізДиплом 1 ЛазаревДиплом 1 НежейкоДиплом 1 Садовник2Диплом 1 СурмаДиплом 1 ФілоненкоДиплом 1 ЧевелаДиплом 1 Ширяєва

Диплом 2 Вербовата2Диплом 2 КожуховаДиплом 2 МотильовДиплом 2 РадзієвськаДиплом 2 РожковаДиплом 2 Терещенко

Диплом 3 Вербовата росДиплом 3 Вербовата укрДиплом 3 ГалкінаДиплом 3 ЛандікДиплом 3 Садовник істДиплом 3 Садовник росДиплом 3 СіробабаДиплом 3 Соколова геогр 2

Переможці обласних предметних олімпіад:

  • Лазарев Арсеній, учня 10 -В класу, 2 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з економіки (вчитель Крайня Зоя Миколаївна)
  • Соколова Олеся, ученицю 8-Б класу, 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)
  • Волошко Анастасія, учениця 9-А класу, 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)

Диплом 2 Лазарев Диплом 3 Волошко Диплом 3 Соколова геогр 3

Переможці конкурсів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва:

  • Сьомкіна Тамара Валеріївна, вчителя образотворчого мистецтва та керівника шкільного гуртка «Дивосвіт» за підготовку призерів з образотворчого мистецтва обласного конкурсу - виставки «Знай та люби свій край» (грамота Донецького обласного обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва)
  • Хоменко Анастасія, ученицю 7-Б класу, 3 місце обласного конкурсу – виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай та люби свій край» (грамота Донецького обласного обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва)
  • Андреєнко Єлизавета, ученицю 10-В класу, 1 місце в екологічній акції «Новорічній букет замість ялинки», в номінації «За креативність» (грамота національного природного парку «Святі гори») (керівник вчитель трудового навчання Полока Ольга Михайлівна)
  • Андреєнко Єлизавета, ученицю 10-В класу, дипломант міського етапу конкурсу – виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай та люби свій край» (грамота КЗ «ЦДЮТ») (керівник вчитель трудового навчання Полока Ольга Михайлівна)

Грамота Сьомкіна Диплом 3 Хоменко Грамота АндреєнкоДиплом Андреєнко


Обновлено ( 07.06.2020 11:31 )
 
Досягнення наших учнів! PDF Печать E-mail
Автор: Admin   
15.05.2020 13:30

Карантин триває, але наші педагоги та учні продовжують приймати участь в онлайн – конкурсах. Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Слідами Чорнобиля», від проєкту «На Урок». Деякі старшокласники зареєструвалися у двох напрямках – фізика і біологія та отримали 2 диплома!! Бажаємо нових досягнень!!!

Вітаємо переможців та учасників!!!

  • Ландік Аліна, учениця 10-Б класу – диплом I ступеня;
  • Ярош Ксенія, учениця 10-Б класу – диплом I ступеня;
  • Корчма Поліна, учениця 9-Б класу – диплом I ступеня;
  • Мартиненко Анастасія, учениця 9-В класу – диплом I ступеня;
  • Садовник Влас, учень 8-В класу – диплом I ступеня;
  • Жмарьов Денис, учень 10-Б класу – диплом II ступеня;
  • Звягінцева Аліна, учениця 10-Б класу – диплом II ступеня;
  • Огаркова Валерія, учениця 10-Б класу – диплом II ступеня;
  • Мусхаріна Валерія, учениця 9-В класу – диплом II ступеня;
  • Сіробаба Марія, учениця 9-В класу – диплом II ступеня;
  • Касілова Юлія, учениця 10-Б класу – диплом II ступеня;
  • Антропов Максим, учень 9-Б класу – диплом II ступеня;
  • Книш Євген, учень 10-В класу - диплом II ступеня;
  • Вербовата Ольга, учениця 11-Б класу - диплом II ступеня;
  • Бєляніна Валерія, учениця 10-Б класу – диплом III ступеня;
  • Сурма Олександр, учень 10-Б класу – диплом III ступеня;
  • Корчма Поліна, учениця 9-Б класу – диплом III ступеня;
  • Мартиненко Анастасія, учениця 9-В класу – диплом III ступеня;
  • Ігонтова Віолетта, учениця 11-Б класу – диплом III ступеня;
  • Руських Дмитро, учень 10-Б класу - диплом III ступеня;
  • Ширяєва Анна, учениця 10-Б класу - диплом III ступеня;
  • Філоненко Дмитро, учень 11- А класу - диплом III ступеня;
  • Рожкова Валерія, учениця 11-А класу - диплом III ступеня;
  • Гончар Анастасія, учениця 11-А класу - диплом III ступеня;
  • Ляшов Данило, учень 11- Б класу - диплом III ступеня;
  • Матяшов Андрій, учень 10-А класу - диплом III ступеня;

Диплом 1 Ландік Диплом 1 Ярош Диплом 1 Корчма Диплом 1 Мартиненко Диплом 1 Садовник

Диплом 2 Касілова Диплом 2 Мусхаріна Диплом 2 Огаркова Диплом 2 Жмарьов Диплом 2 Звягінцева Диплом 2 Сіробаба Диплом 2 Антропов Диплом 2 Вербовата Диплом 2 Книш

Диплом 3 Ігонтова Диплом 3 Корчма Диплом 3 Мартиненко Диплом 3 Бєляніна Диплом 3 Сурма Диплом 3 Гончар Диплом 3 Ляшов Диплом 3 Матяшов Диплом 3 Рожкова Диплом 3 Руських Диплом 3 Філоненко Диплом 3 Ширяєва

 

Дипломи за участь отримали Попова Софія, учениця 9-В класу, Зінченко Олександра, учениця 11-Б класу, Драган Анастасія, учениця 11-Б класу.

 

Подяка за підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу «Слідами Чорнобиля», від проєкту «На «Урок»: Кузьминській Ларисі Анатоліївні, вчителю біології, Петренко Галині Юріївні, вчителю фізики.

Подяка Кузьминская

Обновлено ( 17.05.2020 17:24 )
 
Наші перемоги PDF Печать E-mail
Автор: Tetyana   
04.02.2020 16:59
Вітаємо!
Євменкіну Софію, ученицю 11-Б класу ЗОШ№12
переможницю І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Відділення: економіка
Секція: фінанси, грошовий обіг і кредит.
Науковий керівник: Крайня Зоя Миколаївна
Бажаємо наукових досягнень!
 
 
Спортивні успіхи наших учнів PDF Печать E-mail
Автор: Tetyana   
04.02.2020 16:56
Вітаємо!
Команду ЗОШ№12
у складі: Ландік Аліна, 10-Б клас;
Доканєв Андрій, 8-Б клас;
Доканєв Олександр, 8-Б клас;
Степанов Вадим, 5-Б клас;
Степанов Ярослав, 5-Б клас
за зайняте 1 місце у особисто – командній першості міста Слов янська
з шахів «Біла тура -2020»
Бажаємо подальших спортивних успіхів!
sahi1 sahi2
 
 
Творчі досягнення учнів PDF Печать E-mail
Автор: Tetyana   
04.02.2020 16:37
Вітаємо!
Телятникова Гліба, учня 10-Б класу ЗОШ№12
переможця міського конкурсу – виставки юних фотоаматорів «Моя барвиста Україна»,
за перемогу в номінації «Кращій відео – звіт» міського конкурсу відео – флешмобів «Соборна, вільна, кольорова» до Дня Соборності України
Бажаємо подальших творчих успіхів!
GLED GLED.3 GLED.4
 
Досягнення наших учнів. PDF Печать E-mail
Автор: Tetyana   
04.02.2020 16:27
Вітаємо!
учнів ЗОШ№12
за перемогу в III в щорічному Всеукраїнському національно –патріотичному
онлайн – конурсі « Я – козацького роду!».
Чистоклєт Ілля, 2-Б клас – 3 місце;
Черненко Матвій, 2-Б клас – 3 місце;
Кулакова Анастасія, 8-А клас – 2 місце;
Гулько Всеволод, 8-А клас – 2 місце;
Соболь Софія, 9-А клас – 3 місце;
Слота Ангеліна, 9-А клас – 2 місце.
Подяка Жидковій Ользі Борисівні,
вчителю інформатики, відповідальній за проведення конкурсу.
Patrioti
 
Наші перемоги PDF Печать E-mail
Автор: Tetyana   
22.11.2019 16:51
Традиційно освітній проект «На Урок» проводить Всеукраїнські предметні інтернет олімпіади
В цьому навчальному році учні нашої ЗОШ№12 приймали участь у інтернет олімпіаді з математики – 4 учасника ( вчитель математики Резнік О.Б.), з фізики – 23 учасника ( вчитель фізики Петренко Галина Юріївна)
Вітаємо переможців інтернет олімпіади з фізики:
Огаркову Валерію, 10-Б клас - диплом II ступеня;
Сіробабу Марію, 9-В клас - диплом II ступеня;
Сидоренко Ігоря, 9-Б клас – диплом II ступеня;
Ткаченко Аліну, 10-В клас- диплом III ступеня;
Сурму Олександра, 10-Б клас – диплом III ступеня;
Березіна Влада, 11-Б клас – диплом III ступеня.
Бажаємо подальших успіхів!
fizika1 fizika f
 
Творчі досягнення учнів PDF Печать E-mail
Автор: Tetyana   
18.11.2019 12:54
Вітаємо!
Чуланову Марію ученицю 6-Б класу ЗОШ№12
за зайняте 1 місце в міському етапі та 2 місце в обласному етапі дитячо – юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»
( номінація «Живопис, графіка, декоративно – тематична композиція»),
керівник Каліберда Тетяна Михайлівна ( гурток ДЮК «Орлятко» ЦДЮТ)
Бажаємо подальших творчих успіхів!
zulanova zulanova.2 zulanova.1
Обновлено ( 18.11.2019 12:54 )
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 10
 Офіційний сайт Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine