Олімпійське лелеченя PDF Друк e-mail
Написав Admin   
Середа, 20 грудня 2017, 11:37

Олімпійське лелеченя 014 грудня в загальноосвітній школі №12 пройшли спортивні змагання під назвою «Олімпійське лелеченя». Цей захід відбувся у рамках Олімпійського тижня в Україні з метою пропаганди здорового способу життя серед школярів.

Змагання проводилися серед учнів 6-х класів (середня вікова категорія).Спортивне свято складалося з різноманітних цікавих завдань-на спритність, швидкість та витривалість. Усі без винятку учасники показали найкращі результати з кожної окремої вправи, а вболівальники несамовито підтримували наших спортсменів та надихали їх на нові спортивні досягнення!

 

Учасники добре підготувалися та не уклінно дотримувалися всіх правил. За підсумками   змагань усі спортсмени  були нагороджені солодкими подарунками та дипломами. У результаті місця були розподілені наступним чином: 2 місце зайняли одразу 2  команди  – 6-А та 6-Б, а 1 місце зайняла команда  6-В класу.

Вітаємо всіх учнів зі ще одним відмінно проведеним заходом! Бажаємо здоров’я, творчої наснаги та перемог у спорті і житті!

Олімпійське лелеченя 1 Олімпійське лелеченя 2 Олімпійське лелеченя 3 Олімпійське лелеченя 4 Олімпійське лелеченя 5 Олімпійське лелеченя 6

Останнє оновлення ( Середа, 20 грудня 2017, 11:38 )
 

Add comment


Security code
Refresh

 Офіційний сайт Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine