Пошук по сайту

Реєстрація/Вхід

Статистика відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні24
mod_vvisit_counterВчора69
mod_vvisit_counterНа цьому тижні93
mod_vvisit_counterМинулого тижня499
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1370
mod_vvisit_counterМинулого місяця1988
mod_vvisit_counterВсього167844

Online: 0
Ваш IP: 3.234.143.26
,


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Вітаємо переможців предметних олімпіад! PDF Печать E-mail
Автор: Admin   
07.06.2020 11:29

Закінчився 2019 – 2020 навчальний рік. Такий не простий, карантинний та дистанційний. Але учні нашої Слов'янської ЗОШ №12 вже вкотре займають призові місця на міських та обласних олімпіадах з різних предметів. Підтвердження - грамоти відділу освіти Слов'янської міської ради та департаменту освіти та науки Донецької облдержадміністрації. Наші учні, на чолі зі своїми педагогами, гідно, на високому рівні доводять, що у ЗОШ №12 навчаються талановиті діти. В цьому році, на жаль, у нас не відбулось традиційне свято «За честь школи», підведення підсумків навчального року, тому щиро вітаємо наших переможців та їх наставників онлайн!!

Бажаємо і надалі натхнення, успішного навчання, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі!!

 

Переможці міських етапів предметних олімпіад:

  • Антропов Максим, учень 9-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з біології (вчитель Кузьминська Лариса Анатоліївна)
  • Бакуменко Володимир, учень 6-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики (вчитель Резнік Олена Борисівна)
  • Волошко Анастасія, учениця 9-А класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)
  • Ігнатенко Любов, учениця 7-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики (вчитель Зеленова Світлана Олексіївна), 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з фізики (вчитель Боженко Олексій Євгенович)
  • Лазарев Арсеній, учень 10 -В класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з економіки (вчитель Крайня Зоя Миколаївна)
  • Садовник Влас, учень 8 -В класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з трудового навчання (вчитель Черненко Анатолій Андрійович), 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з історії (вчитель Зьома Тетяна Павлівна), 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з російської мови та літератури (вчитель Ніколенко Людмила Миколаївна)
  • Сурма Олександр, учень 10 -Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з екології (вчитель Кузьминська Лариса Анатоліївна)
  • Філоненко Дмитро, учень 11 -А класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з історії (вчитель Зьома Тетяна Павлівна)
  • Чевела Ольга, учениця 7-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)
  • Ширяєва Анна, учениця 10-Б класу, 1 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з трудового навчання (вчитель Полока Ольга Михайлівна)
  • Нежейко Дар'я, учениця 6-А класу, 1 місце в міському етапі Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Чередник Валентина Миколаївна)
  • Вербовата Ольга, учениця 11-Б класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з трудового навчання (вчитель Полока Ольга Михайлівна), 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з російської мови та літератури (вчитель Бєлікова Галина Петрівна), 3 місце в міському етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (вчитель Сніжковська Олена Євгенівна)
  • Кожухова Софія, учениця 11-Б класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)
  • Мотильов Данило, учень 5-В класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики (вчитель Богонос Світлана Миколаївна)
  • Радзієвська Марія, учениця 9-Б класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з англійської мови (вчитель Черненко-Шнурко Дар'я Анатоліївна)
  • Рожкова Валерія, учениця 11 -А класу, 2 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з екології (вчитель Кузьминська Лариса Анатоліївна)
  • Терещенко Мирослава, учениця 5-В класу, 2 місце в міському етапі Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Чередник Валентина Миколаївна)
  • Галкіна Анастасія, учениця 7-А класу, 3 місце в міському етапі Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Бібікова Анжела Валеріївна)
  • Ландік Аліна, учениця 10 -Б класу, 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики (вчитель Соловйова Юлія Федорівна)
  • Сіробаба Марія, учениця 9 -В класу, 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з російської мови та літератури (Тисленко Валентина Сергіївна)
  • Соколова Олеся, учениця 8-Б класу, 3 місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)

Диплом 1 АнтроповДиплом 1 БакуменкоДиплом 1 ВолошкоДиплом 1 Ігнатенко матДиплом 1 Ігнатенко фізДиплом 1 ЛазаревДиплом 1 НежейкоДиплом 1 Садовник2Диплом 1 СурмаДиплом 1 ФілоненкоДиплом 1 ЧевелаДиплом 1 Ширяєва

Диплом 2 Вербовата2Диплом 2 КожуховаДиплом 2 МотильовДиплом 2 РадзієвськаДиплом 2 РожковаДиплом 2 Терещенко

Диплом 3 Вербовата росДиплом 3 Вербовата укрДиплом 3 ГалкінаДиплом 3 ЛандікДиплом 3 Садовник істДиплом 3 Садовник росДиплом 3 СіробабаДиплом 3 Соколова геогр 2

Переможці обласних предметних олімпіад:

  • Лазарев Арсеній, учня 10 -В класу, 2 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з економіки (вчитель Крайня Зоя Миколаївна)
  • Соколова Олеся, ученицю 8-Б класу, 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)
  • Волошко Анастасія, учениця 9-А класу, 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії (вчитель Рукосуєва Алла Віталіївна)

Диплом 2 Лазарев Диплом 3 Волошко Диплом 3 Соколова геогр 3

Переможці конкурсів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва:

  • Сьомкіна Тамара Валеріївна, вчителя образотворчого мистецтва та керівника шкільного гуртка «Дивосвіт» за підготовку призерів з образотворчого мистецтва обласного конкурсу - виставки «Знай та люби свій край» (грамота Донецького обласного обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва)
  • Хоменко Анастасія, ученицю 7-Б класу, 3 місце обласного конкурсу – виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай та люби свій край» (грамота Донецького обласного обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва)
  • Андреєнко Єлизавета, ученицю 10-В класу, 1 місце в екологічній акції «Новорічній букет замість ялинки», в номінації «За креативність» (грамота національного природного парку «Святі гори») (керівник вчитель трудового навчання Полока Ольга Михайлівна)
  • Андреєнко Єлизавета, ученицю 10-В класу, дипломант міського етапу конкурсу – виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай та люби свій край» (грамота КЗ «ЦДЮТ») (керівник вчитель трудового навчання Полока Ольга Михайлівна)

Грамота Сьомкіна Диплом 3 Хоменко Грамота АндреєнкоДиплом Андреєнко


Обновлено ( 07.06.2020 11:31 )
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 Офіційний сайт Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine