Кожному миле його слово рідне PDF Друк e-mail
Написав Admin   
Вівторок, 05 грудня 2017, 21:55

Кожному миле його слово рідне29 листопада у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 м.Слов`янська пройшов   пізнавальний захід під назвою «Кожному миле його слово рідне», присвячений Дню української писемності та мови. Організатором   виступила учитель української мови, класний керівник 9-Б класу Анжела Валеріївна Бібікова.

Мета  заходу – показати усю красу, велич, мелодичність та неповторність прекрасної української мови, її багатогранність та унікальність. Учні співали, танцювали та навіть зачитували реп українською мовою.

Глядачі гучно аплодували, тим самим показуючи солідарність із   юними артистами.

На святі були присутні директор школи Лариса Василівна Жидкова та заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Миколаївна Попова, які у своїх коротких виступах подякували учасникам за свято та наголосили на важливості розвитку вивчення української мови!

Висловлюємо щиру подяку учням 5-А, 7-А, 8-М, 8-Б та 9-Б класу учителю української мови та класному керівнику 9-Б класу Анжелі Валеріївні Бібіковій за підготовку та проведення такого чудового, корисного та пізнавального заходу. Любіть Україну, як сонце любіть! Як вітер, і трави, і гори!

Кожному миле його слово рідне 2 Кожному миле його слово рідне 4 Кожному миле його слово рідне 3

Останнє оновлення ( Вівторок, 05 грудня 2017, 21:57 )
 

Add comment


Security code
Refresh

 Офіційний сайт Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine