Пошук по сайту

Реєстрація/Вхід

Статистика відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні65
mod_vvisit_counterВчора106
mod_vvisit_counterНа цьому тижні65
mod_vvisit_counterМинулого тижня598
mod_vvisit_counterУ цьому місяці488
mod_vvisit_counterМинулого місяця7950
mod_vvisit_counterВсього244158

Online: 1
Ваш IP: 34.225.194.102
,


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Екологічне виховання в нашій школі PDF Друк e-mail
Написав Admin   
Вівторок, 23 березня 2021, 16:16

Сьогодні ми частіше чуємо слова «екологія», «забруднення навколишнього середовища». Екологічна ситуація, яка склалася в світі, постійно вимагає швидкої перебудови мислення людства і кожної конкретної людини, формування екологічної свідомості і екологічної культури. У зв'язку з цим екологічна освіта і екологічне виховання стають новим пріоритетним напрямком педагогічної теорії і практики. У 21-му столітті одним із ключових питань системи освіти розглядає питання екологічного виховання. У цій системі особливе місце належить школі – найважливішій ланці становлення особистості. Одним із найважливіших завдань сучасної школи є підвищення екологічної грамотності учнів, озброєння їх навичками економного, бережливого використання природних ресурсів, формування активної, гуманної позиції у ставленні до природи.

Екологічне виховання в Слов'янській ЗОШ №12 проводиться не тільки на уроках, також і у позаурочний час. Колектив учнів старшокласників разом з керівником вчителем біології Кузьминською Ларисою Анатоліївною долучилися до обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля наш спільний дім», тема якого в цьому році була «Атака вірусів. Врятуй планету!». Учні підготували презентацію про еколого-просвітницьку, природоохоронну діяльність закладу та виступ колективу на актуальну тему «Атака вірусів. Врятуй планету!».

 

Останнє оновлення ( Вівторок, 23 березня 2021, 16:17 )
 
 Офіційний сайт Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine