Пошук по сайту

Реєстрація/Вхід

Статистика відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5
mod_vvisit_counterВчора68
mod_vvisit_counterНа цьому тижні218
mod_vvisit_counterМинулого тижня492
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2005
mod_vvisit_counterМинулого місяця2084
mod_vvisit_counterВсього170461

Online: 0
Ваш IP: 3.230.1.126
,


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області
Осінній кулінарний онлайн-ярмарок «Українська кухня» PDF Печать E-mail
Позакласна робота
Автор: Admin   
28.10.2020 15:06

Увага! Увага! Спішить – поспішайте!
Господарі й гості ви нас не минайте.
На ярмарок просимо – гуртом, поодинці,
Чекають на вас тут чудові гостинці!


Ось і завітала щедра осінь... З давніх часів люди відзначали свято осені, свято зібраного врожаю. Учні, вчителі та батьки Слов'янської ЗОШ №12 запрошують на осінній кулінарний онлайн-ярмарок «Українська кухня». Насолоджуйтесь стравами національної та сучасної української кухні, майстерністю наших найкращих учнів, креативних батьків та вчителів! Дякуємо всім за участь, за смаколики та рецепти страв! Смачного перегляду!!

 

 
Онлайн-челлендж пам'яті «Ніколи знову» PDF Печать E-mail
Позакласна робота
Автор: Admin   
28.10.2020 15:00

28 жовтня - 76-та річниця вигнання нацистів з України. В цей день вшановують українців, які віддали життя за мирне небо над рідною землею. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні. Вигнання нацистів з України стало можливим завдяки об'єднанню зусиль всієї антигітлерівської коаліції та визвольних антинацистських рухів. Спільна перемога не була б можливою без спільних зусиль.Вигнання нацистів стало вагомим кроком до здобуття Україною Незалежності.

В рамках відзначення 76-ї річниці визволення України учні Слов'янської ЗОШ №12 провели онлайн-челлендж пам'яті «Ніколи знову».

Обновлено ( 28.10.2020 15:01 )
 
Обласна коучинг-студія в онлайн-форматі PDF Печать E-mail
Олімпіади, конкурси
Автор: Admin   
28.10.2020 13:04

Сучасний вчитель повинен не тільки досконально володіти базовим знанням, а й бути активною, креативною та творчою особистістю здатною до пошуку нових форм та методів виховання та навчання, спонукати учня до активної самостійної діяльності. Тільки такий вчитель може виховати майбутнього креативного фахівця своєї справ.

Такі вчителі працюють в нашій Слов'янській ЗОШ №12. Черненко-Шнурко Дар'я Анатоліївна, вчитель англійської мови, педагог-новатор, добросовісно і творчо підходить до своєї справи, вивчає передовий досвід, нові психолого-педагогічні ідеї, знаходиться в безперервному пошуку, стала учасником обласної коучинг-студії в онлайн-форматі «Методичний супровід учителів гуманітарних дисциплін в умовах Нової української школи», який проводив відділ гуманітарної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

 
Обласний конкурс «Моє місто (село) на долоні» PDF Печать E-mail
Олімпіади, конкурси
Автор: Admin   
27.10.2020 11:40

ІV (обласний) огляд-конкурс краєзнавчих учнівських досліджень «Моє місто (село) на долоні». Неодноразово команда учні Слов'янської ЗОШ №12 під керівництвом педагога-наставника вчителя історії Зьоми Тетяни Павлівни були переможцями цього краєзнавчого конкурсу. Їх дослідницькі проєкти були спрямовані на популяризації досягнень міста Слов'янска та Донеччини, підтримання їх позитивного іміджу, збереження історико-культурних надбань. В цьому році тема проекту: «Донеччина в історичній ретроспективі мандруючи рідним краєм. Візитівка Слов'янська (про історію теракотових та фарфорових виробів. Проблеми. Погляд в майбутнє)».

Команда учнів: Вербоноль Олександр, Овсянникова Карина, Рудницька Катерина, Садовник Влас, Сезоненко Зінаїда, Чуприна Архип (9-В клас).

Педагоги-наставники: Зьома Тетяна Павлівна, вчитель історії, Мокра Дарина Євгенівна, педагог-організатор.

Обновлено ( 27.10.2020 14:51 )
 
Вчимося правильно говорити «Ні» PDF Печать E-mail
Психолог
Автор: Admin   
22.10.2020 18:32

No-entry sign - iStock

Вміння говорити «Ні» - це корисне вміння, яке є головною ознакою впевненої поведінки людини в ситуаціях небезпечної пропозиції.

Вміння критично мислити – це корисне вміння особистості, при якому людина здатна, перш ніж роботи висновки, проаналізувати ситуацію на отриману інформацію, порівняти її з отриманими знаннями, відрізнити факти від міфів, реальність від поглядів, думок та уявлень інших людей.

Пропонуємо «техніку відмови в різних ситуаціях»:

 1. Прямо заявляти про свою позицію, не виправдовуючись і не звертаючи уваги на різні обставини.
 2. Погоджуватись з аргументами, які вам пропонують, але стояти на своєму : «Так, в твоїй / вашій пропозиції є цікаве, але я не буду цього роботи» або «Ні, дякую! Мене це не цікавить»
 3. Повторюйте це на всі умовляння.
 4. Якщо тиск зі сторони співрозмовника продовжується, потрібно зрозуміло висловитися зі словами «Чому ти на мене тиснеш?»
 5. Продовжуючи слухати співрозмовника потрібно сказати «Моя відповідь – все одно «Ні»».
 6. Пропонувати альтернативу, інші теми розмов.

 

Соцальний педагог

(Джерело)

Обновлено ( 24.10.2020 13:38 )
 
Аналіз ролі дружби для підлітків PDF Печать E-mail
Психолог
Автор: Admin   
22.10.2020 17:54

Аналіз ролі дружби для самих підлітків дозволяє виділити дві характеристики: пошук психологічної близькості і взаєморозуміння (інтимність) і прояв відданості і підтримки у взаєминах. Дружба в підлітковому віці забезпечує ряд аспектів психологічного благополуччя:

 • близькі дружні відносини забезпечують можливість для дослідження свого "Я" і розвитку глибокого розуміння іншої людини. Підвищується чутливість до позиції, переживань, потреб себе і іншого, розвивається здатність до емоційної децентрації;
 • близькі дружні відносини стають підставою для формування соціальних, в тому числі близьких відносин в майбутньому. Відбувається розвиток комунікативної компетенції, формуються якості, необхідні для побудови ефективного спілкування з іншими людьми в старшому віці. Наявність дружніх відносин в підлітковому віці є важливим кроком у розвитку інтимності і готовності довіряти і бути тим, кому можна довіряти;
 • близькі дружні відносини підтримують при стресах в повсякденному житті. Наявність підтримки, переживання прийняття і поваги, турботи з боку іншого в складній ситуації сприяють підвищенню самооцінки, впевненості в собі, готовність впоратися з проблемною або конфліктною ситуацією. Почуття підтримки сприяє зниженню рівня тривожності і почуття самотності;
 • близькі дружні відносини можуть позитивно впливати на ставлення до навчальної діяльності, школі і шкільної активності. Наявність шкільних друзів дозволяє успішно адаптуватися до шкільного життя і в ряді випадків сприяє залученню в навчальний процес.

Дружба, таким чином, є інструментом вирішення завдань розвитку підліткового віку, забезпечуючи саморозкриття і самопізнання, формування ідентичності особистості на основі активного самодослідження, отримання зворотного зв'язку від партнера і порівняння себе з однолітком як рівнозначним і рівноправним партнером.

У підлітковому віці набувається перший досвід побачень, виконуються такі функції:

 • соціальне експериментування (випробування нових гендерних ролей, придбання необхідного досвіду в спілкуванні з протилежною статтю);
 • встановлення психологічних відносин любові, близькості, довіри, взаєморозуміння;
 • самоствердження і підвищення статусу (за рахунок переваг, високого соціального становища, фізичної привабливості і інших достоїнств партнера);
 • гедоністичних - отримання задоволення за рахунок спільних розваг, відпочинку, дозвілля.

 

(Джерело)

 
Комікси для школярів про захист від коронавірусу PDF Печать E-mail
Профілактика COVID-19
Автор: Admin   
19.10.2020 15:33

Міністерство охорони здоров'я разом з Інститутом когнітивного моделювання розробили серію коміксів для школярів. Вони створені в рамках кампанії щодо необхідності носити захисні маски та користуватись антисептиками.

Ці правила зараз є обов'язковими для всіх. І школярам, які проводять багато часу в закритому приміщенні, сидять поруч за партами та користуються шкільним приладдям, про це необхідно нагадувати якомога частіше. Тому ці комікси будуть розіслані в українські школи та поширюватимуться у соцмережах.

Пам'ятайте, коронавірус становить смертельну небезпеку. Дотримуйтесь всіх рекомендацій МОЗ та бережіть своє здоров'я.

комикс01

Обновлено ( 19.10.2020 15:37 )
 
Рекомендації батькам щодо організації виконання домашнього завдання PDF Печать E-mail
Психолог
Автор: Admin   
19.10.2020 13:25

Ось кілька порад, які допоможуть найбільш ефективно впоратися з домашнім завданням за короткий час.

 1. Краще почати роботу з легкого, з того, що у дитини виходить швидше, а потім вже беріться за складне завдання. А інакше, взявшись за трудомістку роботу, на яку, як правило, йде багато часу, дитина швидко втратить працездатність і час.
 2. Дайте можливість дитині під час занять трохи відпочити. Робіть 10 хвилинні перерви для відпочинку через 20-30 хвилин напруженої роботи. Під час перерви можна злегка підкріпитися фруктами, випити чай або сік. Увімкніть улюблену музику, і нехай ваша дитина просто трохи порухається.
 3. Учням старших класів перерва допускається через 40-45 хвилин роботи. Виконання відразу всього завдання без перерви не призведе до потрібного ефекту. 45 хвилин - це той час, який доросла людина здатна використовувати для напруженої роботи, не відволікаючись.
 4. Підказуйте дитині, як правильно спланувати час для виконання завдань, за що в першу чергу слід взятися. І так поступово ваша дитина буде все рідше вдаватися до допомоги дорослих і почне привчати себе до самостійності.
 5. Важливо пояснити дитині, що вона завжди може розраховувати на вашу допомогу, і, якщо знадобиться ваша підтримка, ви в будь-який момент зможете залишити свої домашні турботи і допомогти їй у навчанні.
 6. Дитині потрібно обов'язково мати своє певне місце для занять. Якщо немає можливості користуватися цілою кімнатою, то тоді підійде і її частина. Головне - ізолювати цей куточок і облаштувати зручними меблями, які б підходили по зросту дитини.
 7. Освітлення організовуйте ліворуч, а якщо дитина лівша, то - праворуч. Вимкніть телевізор і комп'ютер - цей головний «помічник» у відволіканні уваги.
 8. Формуйте звичку доводити розпочату справу до кінця, навіть якщо доведеться чимось жертвувати.
 9. Хваліть дитину за своєчасно та якісно виконане домашнє завдання
 10. У старшокласників, як правило, навчального навантаження стає більше, а час на його виконання скорочується за рахунок комп'ютера та ґаджетів. Тому необхідно нагадати про виконання домашнього завдання в першу чергу. А потім тільки розваги та інші справи.

 

Соціальний педагог

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 76
 Офіційний сайт Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine