Пошук по сайту

Реєстрація/Вхід

Статистика відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні20
mod_vvisit_counterВчора74
mod_vvisit_counterНа цьому тижні498
mod_vvisit_counterМинулого тижня780
mod_vvisit_counterУ цьому місяці423
mod_vvisit_counterМинулого місяця3764
mod_vvisit_counterВсього174746

Online: 1
Ваш IP: 3.219.31.204
,


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Шкільний психолог
16 днів проти насильства PDF Печать E-mail
Автор: Admin   
01.12.2020 19:44

З нагоди відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Щороку акція розпочинається з 25 листопада та триває до 10 грудня з нагоди відзначення 25 листопада — Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками; 1 грудня — Всесвітнього дня боротьби із СНІДом; 2 грудня — Міжнародного дня боротьби за скасування рабства; 10 грудня — Міжнародного дня прав людини. Метою проведення акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім'ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, закладів освіти, громадських організацій до проблем насильства в сім'ї та захисту прав жінок.

 

 
Толерантність та моральні цінності у підлітковому віці PDF Печать E-mail
Автор: Admin   
27.11.2020 11:21

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією в країні рівень психологічної напруги серед дітей та підлітків зростає, що провокує появу агресивних станів та насилля. З профілактичною метою 25 листопада 2020 р., в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» психологічною службою Слов'янської ЗОШ №12 (практичним психологом Кочережко Т.Л та соціальним педагогом Каракуц І.М.) в 6-В класі було проведено заняття з елементами тренінгу: «Толерантність та моральні цінності у підлітковому віці». Учні мали змогу підвищити рівень обізнаності з даних питань, приймали участь в правах на згуртування учнівського колективу, усвідомили вклад кожного в спільну роботу.

 

16 днів проти насилля 01 16 днів проти насилля 02

16 днів проти насилля 03 16 днів проти насилля 04 

 
День толерантності 2020 PDF Печать E-mail
Автор: Admin   
18.11.2020 10:11

До Міжнародного Дня толерантності.

 

 
Ювенальна превенція поліції Донеччини повідомляє PDF Печать E-mail
Автор: Admin   
04.11.2020 13:52

Буклет булінг

Стоп кібербулінг новая 1-16

 
Як знайти спільну мову з батьками? PDF Печать E-mail
Автор: Admin   
04.11.2020 13:22

 
Вчимося правильно говорити «Ні» PDF Печать E-mail
Автор: Admin   
22.10.2020 18:32

No-entry sign - iStock

Вміння говорити «Ні» - це корисне вміння, яке є головною ознакою впевненої поведінки людини в ситуаціях небезпечної пропозиції.

Вміння критично мислити – це корисне вміння особистості, при якому людина здатна, перш ніж роботи висновки, проаналізувати ситуацію на отриману інформацію, порівняти її з отриманими знаннями, відрізнити факти від міфів, реальність від поглядів, думок та уявлень інших людей.

Пропонуємо «техніку відмови в різних ситуаціях»:

 1. Прямо заявляти про свою позицію, не виправдовуючись і не звертаючи уваги на різні обставини.
 2. Погоджуватись з аргументами, які вам пропонують, але стояти на своєму : «Так, в твоїй / вашій пропозиції є цікаве, але я не буду цього роботи» або «Ні, дякую! Мене це не цікавить»
 3. Повторюйте це на всі умовляння.
 4. Якщо тиск зі сторони співрозмовника продовжується, потрібно зрозуміло висловитися зі словами «Чому ти на мене тиснеш?»
 5. Продовжуючи слухати співрозмовника потрібно сказати «Моя відповідь – все одно «Ні»».
 6. Пропонувати альтернативу, інші теми розмов.

 

Соцальний педагог

(Джерело)

Обновлено ( 24.10.2020 13:38 )
 
Аналіз ролі дружби для підлітків PDF Печать E-mail
Автор: Admin   
22.10.2020 17:54

Аналіз ролі дружби для самих підлітків дозволяє виділити дві характеристики: пошук психологічної близькості і взаєморозуміння (інтимність) і прояв відданості і підтримки у взаєминах. Дружба в підлітковому віці забезпечує ряд аспектів психологічного благополуччя:

 • близькі дружні відносини забезпечують можливість для дослідження свого "Я" і розвитку глибокого розуміння іншої людини. Підвищується чутливість до позиції, переживань, потреб себе і іншого, розвивається здатність до емоційної децентрації;
 • близькі дружні відносини стають підставою для формування соціальних, в тому числі близьких відносин в майбутньому. Відбувається розвиток комунікативної компетенції, формуються якості, необхідні для побудови ефективного спілкування з іншими людьми в старшому віці. Наявність дружніх відносин в підлітковому віці є важливим кроком у розвитку інтимності і готовності довіряти і бути тим, кому можна довіряти;
 • близькі дружні відносини підтримують при стресах в повсякденному житті. Наявність підтримки, переживання прийняття і поваги, турботи з боку іншого в складній ситуації сприяють підвищенню самооцінки, впевненості в собі, готовність впоратися з проблемною або конфліктною ситуацією. Почуття підтримки сприяє зниженню рівня тривожності і почуття самотності;
 • близькі дружні відносини можуть позитивно впливати на ставлення до навчальної діяльності, школі і шкільної активності. Наявність шкільних друзів дозволяє успішно адаптуватися до шкільного життя і в ряді випадків сприяє залученню в навчальний процес.

Дружба, таким чином, є інструментом вирішення завдань розвитку підліткового віку, забезпечуючи саморозкриття і самопізнання, формування ідентичності особистості на основі активного самодослідження, отримання зворотного зв'язку від партнера і порівняння себе з однолітком як рівнозначним і рівноправним партнером.

У підлітковому віці набувається перший досвід побачень, виконуються такі функції:

 • соціальне експериментування (випробування нових гендерних ролей, придбання необхідного досвіду в спілкуванні з протилежною статтю);
 • встановлення психологічних відносин любові, близькості, довіри, взаєморозуміння;
 • самоствердження і підвищення статусу (за рахунок переваг, високого соціального становища, фізичної привабливості і інших достоїнств партнера);
 • гедоністичних - отримання задоволення за рахунок спільних розваг, відпочинку, дозвілля.

 

(Джерело)

 
Рекомендації батькам щодо організації виконання домашнього завдання PDF Печать E-mail
Автор: Admin   
19.10.2020 13:25

Ось кілька порад, які допоможуть найбільш ефективно впоратися з домашнім завданням за короткий час.

 1. Краще почати роботу з легкого, з того, що у дитини виходить швидше, а потім вже беріться за складне завдання. А інакше, взявшись за трудомістку роботу, на яку, як правило, йде багато часу, дитина швидко втратить працездатність і час.
 2. Дайте можливість дитині під час занять трохи відпочити. Робіть 10 хвилинні перерви для відпочинку через 20-30 хвилин напруженої роботи. Під час перерви можна злегка підкріпитися фруктами, випити чай або сік. Увімкніть улюблену музику, і нехай ваша дитина просто трохи порухається.
 3. Учням старших класів перерва допускається через 40-45 хвилин роботи. Виконання відразу всього завдання без перерви не призведе до потрібного ефекту. 45 хвилин - це той час, який доросла людина здатна використовувати для напруженої роботи, не відволікаючись.
 4. Підказуйте дитині, як правильно спланувати час для виконання завдань, за що в першу чергу слід взятися. І так поступово ваша дитина буде все рідше вдаватися до допомоги дорослих і почне привчати себе до самостійності.
 5. Важливо пояснити дитині, що вона завжди може розраховувати на вашу допомогу, і, якщо знадобиться ваша підтримка, ви в будь-який момент зможете залишити свої домашні турботи і допомогти їй у навчанні.
 6. Дитині потрібно обов'язково мати своє певне місце для занять. Якщо немає можливості користуватися цілою кімнатою, то тоді підійде і її частина. Головне - ізолювати цей куточок і облаштувати зручними меблями, які б підходили по зросту дитини.
 7. Освітлення організовуйте ліворуч, а якщо дитина лівша, то - праворуч. Вимкніть телевізор і комп'ютер - цей головний «помічник» у відволіканні уваги.
 8. Формуйте звичку доводити розпочату справу до кінця, навіть якщо доведеться чимось жертвувати.
 9. Хваліть дитину за своєчасно та якісно виконане домашнє завдання
 10. У старшокласників, як правило, навчального навантаження стає більше, а час на його виконання скорочується за рахунок комп'ютера та ґаджетів. Тому необхідно нагадати про виконання домашнього завдання в першу чергу. А потім тільки розваги та інші справи.

 

Соціальний педагог

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 8
 Офіційний сайт Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine