Обговорення проєкту Меморандуму співпраці PDF Друк e-mail
Написав Admin   

Шановні учні, вчителі та батьки !

 

З метою об'єднання учнівської, педагогічної, батьківської громади для створення сучасного, комфортного, безпечного освітнього простору нашого закладу пропонуємо розглянути ПРОЕКТ меморандуму співпраці!

МЕМОРАНДУМ СПІВПРАЦІ

Меморандум – це результат спільної домовленості між учнями, батьками і вчителями. Цей Меморандум має на меті допомогти шкільним спільнотам дійти згоди і впорядкувати всі аспекти життя школи за новими сучасними принципами.
Він складається з трьох розділів:

  • Перший розділ присвячено правилам та регламентам, які унормовують щоденне життя та правила поведінки учасників освітнього процесу, розпорядку, які спільнота кожної школи має напрацювати сама.
  • Другий розділ стосується підвищення ефективності освітнього процесу.
  • Третій розділ присвячено безпеці в школі, сприятливому фізичному середовищу та комфортній психосоціальній атмосфері.

Запрошуємо до обговорення Проєкту МЕМОРАНДУМ СПІВПРАЦІ між усіма учасниками освітнього процесу: педагогами, учнями та батьками Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області до 24.12.2020 року.


Усі пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (Попова Т.М., заступник директора з НВР) для подальшого опрацювання.

Дякуємо за співпрацю!

 
 Офіційний сайт Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine