Пошук по сайту

Реєстрація/Вхід

Статистика відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні24
mod_vvisit_counterВчора40
mod_vvisit_counterНа цьому тижні24
mod_vvisit_counterМинулого тижня520
mod_vvisit_counterУ цьому місяці169
mod_vvisit_counterМинулого місяця2170
mod_vvisit_counterВсього252207

Online: 0
Ваш IP: 44.200.145.223
,


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Значення емоційного інтелекту PDF Друк e-mail
Написав Admin   
Субота, 18 квітня 2020, 09:30

EQ & IQ

Останні дослідження показують, що найбільш точні предиктори майбутнього успіху – це не тільки когнітивні фактори навчання, а й соціальний та емоційний інструментарій, який використовується при здобутті знань, починаючи з дошкільної освіти й закінчуючи старшими класами. Інакше кажучи, важливий не тільки IQ, а й EQ – коефіцієнт емоційного розвитку дитини.

 

Що ж таке емоційний інтелект?


Емоційний інтелект (ЕІ) можна описати, як нашу здатність визначати, розуміти, використовувати й керувати власними емоціями соціально прийнятним чином, що дозволяє ефективно спілкуватись, вирішувати проблеми, знижувати рівень стресу та проявляти емпатію у ставленні до інших людей. ЕІ дає нам інструменти для взаємодії в суспільстві позитивним та емоційно здоровим способом.

 

Чому так важливо виховувати в дітях емоційний інтелект?

 

Емоції – це те, що пов'язує нас. Дати дитині набір здорових навичок для соціального й емоційного навчання так само важливо, як і забезпечити її здоровим харчуванням. Найдивовижніше полягає в тому, що добре розвинений емоційний інтелект полегшує батькам завдання виховання дітей! Подумайте про це, адже хороше виховання залежить від оптимального спілкування, а емоції є його невід'ємною частиною.

Пропонуємо до перегляду відеролик з порадами відомого педагога Януша Корчака для підтримання емоційного інтелекту дітей та батьків: "Заповіді для батьків".

 

Соціальний педагог

(Джерело)

Останнє оновлення ( Субота, 18 квітня 2020, 09:31 )
 

Add comment


Security code
Refresh

 Офіційний сайт Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine