Пошук по сайту

Реєстрація/Вхід

Статистика відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні39
mod_vvisit_counterВчора43
mod_vvisit_counterНа цьому тижні241
mod_vvisit_counterМинулого тижня421
mod_vvisit_counterУ цьому місяці419
mod_vvisit_counterМинулого місяця2170
mod_vvisit_counterВсього252457

Online: 2
Ваш IP: 3.235.147.50
,


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Рекомендації батькам щодо організації виконання домашнього завдання PDF Друк e-mail
Написав Admin   
Понеділок, 19 жовтня 2020, 13:25

Ось кілька порад, які допоможуть найбільш ефективно впоратися з домашнім завданням за короткий час.

  1. Краще почати роботу з легкого, з того, що у дитини виходить швидше, а потім вже беріться за складне завдання. А інакше, взявшись за трудомістку роботу, на яку, як правило, йде багато часу, дитина швидко втратить працездатність і час.
  2. Дайте можливість дитині під час занять трохи відпочити. Робіть 10 хвилинні перерви для відпочинку через 20-30 хвилин напруженої роботи. Під час перерви можна злегка підкріпитися фруктами, випити чай або сік. Увімкніть улюблену музику, і нехай ваша дитина просто трохи порухається.
  3. Учням старших класів перерва допускається через 40-45 хвилин роботи. Виконання відразу всього завдання без перерви не призведе до потрібного ефекту. 45 хвилин - це той час, який доросла людина здатна використовувати для напруженої роботи, не відволікаючись.
  4. Підказуйте дитині, як правильно спланувати час для виконання завдань, за що в першу чергу слід взятися. І так поступово ваша дитина буде все рідше вдаватися до допомоги дорослих і почне привчати себе до самостійності.
  5. Важливо пояснити дитині, що вона завжди може розраховувати на вашу допомогу, і, якщо знадобиться ваша підтримка, ви в будь-який момент зможете залишити свої домашні турботи і допомогти їй у навчанні.
  6. Дитині потрібно обов'язково мати своє певне місце для занять. Якщо немає можливості користуватися цілою кімнатою, то тоді підійде і її частина. Головне - ізолювати цей куточок і облаштувати зручними меблями, які б підходили по зросту дитини.
  7. Освітлення організовуйте ліворуч, а якщо дитина лівша, то - праворуч. Вимкніть телевізор і комп'ютер - цей головний «помічник» у відволіканні уваги.
  8. Формуйте звичку доводити розпочату справу до кінця, навіть якщо доведеться чимось жертвувати.
  9. Хваліть дитину за своєчасно та якісно виконане домашнє завдання
  10. У старшокласників, як правило, навчального навантаження стає більше, а час на його виконання скорочується за рахунок комп'ютера та ґаджетів. Тому необхідно нагадати про виконання домашнього завдання в першу чергу. А потім тільки розваги та інші справи.

 

Соціальний педагог

 
 Офіційний сайт Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней №12
Hosting Ukraine